Przedszkole Warszawa Targówek

Prywatne przedszkole - Warszawa Targówek | Oferta

Przedszkole Baśniowy Ogród to renomowana placówka edukacyjna, do której mogą uczęszczać dzieci zamieszkujące wyżej wymienioną dzielnicę, a także okoliczny obszar. Wielu rodziców przed podjęciem ostatecznej decyzji, dotyczącej zapisu pociechy do konkretnej placówki wychowania przedszkolnego, bardzo dokładnie zapoznaje się z jej ofertą. Przez lata prowadzonej przez nas działalności stworzyliśmy interpretacyjny model nauczania. Nasza doświadczona i stała kadra pedagogów wspiera rozwój dzieci. Zajęcia organizowane w miejscu, jakim jest  przedszkole Baśniowy Ogród, odbywają się wyłącznie w specjalnie przystosowanych do tego celu salach. Są to przestronne i nowoczesne pomieszczenia, w których każda pociecha będzie czuła się komfortowo i bezpiecznie. Tym, co wyróżnia nasze Niepubliczne Przedszkole jest przede wszystkim pozytywna dyscyplina, polegająca na uczeniu dzieci zasad funkcjonowania w grupie rówieśniczej, a także uczestniczenia w organizowanych zajęciach, w taki sposób, aby były one atrakcyjne i interesujące dla wszystkich pociech. 
Prywatne, niepubliczne przedszkole - Targówek

Zróżnicowana oferta zajęć dydaktycznych, jaką ma prywatne przedszkole Warszawa Targówek

Kładziemy szczególny nacisk na rozwój talentów, a także pasji pociech uczęszczających do naszej placówki edukacyjnej. Opracowany przez nas integracyjny profil nauczania z uwzględnieniem podstawy programowej jest rozwinięty o dodatkowe warsztaty i programy uzupełniające. Nasze przedszkole przygotowuje dzieci do nauki pisania i czytania, co jest niezwykle przydatne na dalszych etapach edukacji, szczególnie w pierwszych klasach szkoły podstawowej. Zagwarantowana przez nas opieka i wsparcie specjalistyczne, umożliwia swobodną integrację dzieci nadwrażliwych, zamkniętych w sobie, nadpobudliwych, a także introwertycznych i zalęknionych, mających duże trudności w swobodnym funkcjonowaniu w grupie rówieśniczej czy też uczestniczeniu w zajęciach. Zróżnicowana oferta, którą posiada prowadzone przez nas prywatne przedszkole, obejmuje także atrakcyjne dla dzieci programy uzupełniające i warsztaty, dzięki którym mogą one rozwijać swój potencjał twórczy. 

Atrakcyjne dla dzieci programy podstawowe i ponadprogramowe

Prowadzone przez nas prywatne przedszkole realizuje zadania z podstawy programowej Ministerstwa Edukacji Narodowej. Ponadto oferujemy atrakcyjne dla dzieci zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w postaci zajęć cukerniczych, krawieckich, artystycznych, naukowych i wiele więcej. To forma kształtowania prawidłowego rozwoju psychofizycznego każdej pociechy. Nasze programy uzupełniające połączone z metodami aktywizującymi, stworzonymi przez najlepszych pedagogów, zajmujących się edukacją przedszkolną, pozwalają na zaszczepienie w każdym dziecku chęci do samodzielnego odkrywania otaczającego go świata, a także pogłębiania zdobytej wiedzy czy umiejętności. Wszystkie dzieci uczęszczające do placówki, jaką jest prowadzone przez nas niepubliczne przedszkole, mają możliwość realizowania swoich indywidualnych pasji i zainteresowań, dzięki czemu odkrywamy talenty, a także dokładamy wszelkich starań, aby każda pociecha z przyjemnością uczestniczyła we wszystkich organizowanych przez nas zajęciach. 
Prywatne przedszkole - Warszawa Targówek
Przedszkole - Targówek

Wsparcie specjalistyczne i praca z każdą pociechą

Doświadczona kadra nauczycieli przedszkolnych, którą posiada nasze przedszkole, stanowi gwarancję tego, że każde uczęszczające do tej placówki dziecko, będzie mogło czuć się swobodnie i bezpiecznie. Staramy się zrozumieć potrzeby każdej pociechy. a także wspomagać jej rozwój w taki sposób. aby mogła ona być przygotowana do dalszych etapów edukacji. między innymi w szkole podstawowej. W ramach prowadzonych przez nas działań oferujemy również opiekę i wsparcie specjalistyczne dla dzieci, które wymagają tego typu pomocy. Oddelegowany do tych zadań logopeda przedszkolny, jest w stanie pracować z pociechami, które uczęszczają do placówki, jaką jest prowadzone przez nas prywatne przedszkole. Wszystkie zajęcia, które odbywają się w miejscu jakim jest wpisane na listę prywatnych placówek edukacyjnych, niepubliczne przedszkole Baśniowy Ogród, są starannie zaplanowane. Tworzymy kameralne grupy, co umożliwia nawiązanie relacji z każdym dzieckiem i prawidłową ocenę postępów jego edukacji. 



Baśniowy Ogród
ul. Ostródzka 10
03-289 Warszawa
Targówek - Białołęka

Godziny otwarcia

Poniedziałek
7:00 - 18:00
Wtorek
7:00 - 18:00
Środa
7:00 - 18:00
Czwartek
7:00 - 18:00
Piątek
7:00 - 18:00